Jak hodnotit ostatní uživatele?Celkem běžnou a velmi oblíbenou funkcí na internetových seznamkách, a to jak u nás, tak v zahraničí je hodnocení ostatních uživatelů. Jinak tomu není ani u Osudové seznamky Štěstí.cz, kde můžeme ostatní registrované uživatele známkovat, pokud ovšem mají na svém profilu platnou hlavní fotku a mají povoleno, aby jejich profil byl hodnocen. Zároveň můžeme ostatní hodnotit pouze tehdy, když máme svůj profil aktivní a máme na něm vloženou a schválenou hlavní fotku. Samotné hodnocení je na škále od jednoho až do deseti bodů s tím, že deset bodů je nejlepší hodnocení. Osudová seznamka Štěstí pak pravidelně na svých stránkách zveřejňuje aktuální žebříčky nejlépe hodnocených mužů a žen. I zde však platí, že je třeba dodržovat pravidla seznamky a tak pokud si někdo zakládá účet např. jen kvůli hlasování nebo u něho dochází k prokazatelné manipulaci s hlasy, může mu být takový profil smazán a v krajním případě může být jeho IP adresa blokována a to buď dočasně nebo trvale (podle toho, o jak velké porušení pravidel se jednalo).

Rande.cz je jedna z nejlepších českých seznamek. Libimseti je staronová seznamka pro mladé lidi. Známost je velice oblíbená seznamka pro dospělé.

Osudová seznamka Štěstí.cz a VIP členství

Velmi atraktivní funkcí pro všechny, kteří chtějí svoje šance na seznámení ještě zvýšit a jsou ochotni si za to připlatit, je VIP členství. Toto VIP členství mají na začátku hned po registraci k dispozici všichni uživatelé Osudové seznamky Štěstí.cz, nicméně po vypršení platnosti už je třeba si toto VIP členství zaplatit. Zaplatit si ho můžeme dvěma způsoby – buď pomocí SMS zprávy a nebo prostřednictvím peněženky na stránce prkenice.cz. V případě, že zvolíme platbu smskou, můžeme si VIP členství zaplatit buď na 15, 35 nebo 95 dnů. Za 15 dnů zaplatíme 15 Kč, za 35 dnů 35 Kč a konečně za 95 dnů 80 Kč.  Mnohem výhodnější je ale platba pomocí internetové peněženky na stránkách prkenice.cz. VIP členství na 15 dnů nás vyjde na 10 Kč, na 35 dnů 21 Kč, na 94 dnů 55 Kč a na celý rok pouhých 199 Kč. Kredit na této internetové peněžence si lze dobít příkazem k úhradě z běžného účtu, platební kartou a nebo smskou. VIP členství na Osudové seznamce Štěstí.cz má spoustu výhod, kvůli kterým se jeho aktivace rozhodně vyplatí. Patří mezi ně možnost přeposílání vzkazů na náš e-mail, maskování návštěv na profilech ostatních uživatelů, delší archivace vzkazů, dále pak to, že uvidíme jestli si adresát přečetl náš vzkaz nebo přednostní uživatelská podpora. Navíc bude náš profil označen prestižním symbolem VIP.

Facebook přihlásit se můžete i z mobilního telefonu. Xchat.cz je velice používaný online chatovací nástroj. Seznamka.cz je velice populární online seznamka. Seznamka Štěstí je jedna z největších na českém internetu.

Nastavení smajlíků na Osudové seznamce Štěstí.cz

Smajlíci jsou něčím, bez čeho už si v dnešní době komunikaci a chatování na internetu snad ani nedovedeme představit. Pokud máte rádi smajlíky a jste zvyklí je hodně používat, Osudová seznamka Štěstí.cz vás svou nabídkou smajlíků rozhodně potěší – je jich zde totiž na výběr opravdu velké množství. Smajlíky si můžeme sami nastavit a vybrat si můžeme z několika tisíc různých barevných smajlíků. Kromě základní sady 22 smajlíků, si můžeme navíc vybrat dalších 15, ale pokud zašleme tzv. rozšiřovací smsku, rozšíříme jejich počet o dalších 5. To, jaké konkrétní smajlíky budeme moci používat, si můžeme kdykoliv změnit v našem nastavení.

Osudová seznamka Štěstí.cz a TOP body

Jednou z mnoha možností, jak zvýšit naši šanci na seznámení a získat výhodu proti ostatním uživatelům, je zakoupení tzv. TOP bodů. Díky nim se naše profilová fotka bude zobrazovat před ostatními fotkami jiných uživatelů a bude tak více na očích. Platí pravidlo, že čím více TOP bodů si koupíme, tím lepší pozici naše fotka bude mít. Tyto TOP body si můžeme koupit výhradně pomocí SMS zprávy a to buď 1, 2, 3, 4, nebo 8. Jeden TOP bod stojí 15 Kč, dva 30 Kč, tři 40 Kč, čtyři 50 Kč a osm bodů stojí 99 Kč. Čím víc bodů si tedy koupíme, tím je jejich cena výhodnější. Pokud chceme ještě větší množství, můžeme klidně poslat i několik smsek za sebou. Platí zde pravidlo, že v momentě, kdy si koupíme náš první TOP bod, tak se nám každých 24 hodin jeden bod odečte. Je ale třeba myslet na to, že platnost každého TOP bodu je maximálně jeden týden, takže pokud si např. koupíme deset těchto bodů, tak po dobu sedmi dní se nám denně odečte jeden bod, ale pak už rovnou zbývající tři.

 Hlavní konkurenti

Internetových seznamek je v současné době už opravdu hodně a každý, kdo se chce touto formou seznámit, má na výběr ze skutečně pestré nabídky. Které seznamky se dají považovat za největší konkurenty Osudové seznamky Štěstí.cz? Jednou z nejznámějších a nejpoužívanějších stránek, určených mimo jiné k seznamování je portál lide.cz který spadá pod portál Seznam. Jeho výhodou je především obrovské množství zaregistrovaných uživatelů – Seznam.cz zná u nás prakticky každý a tak se denně na jeho stránky přihlašuje velké množství lidí. Stránky lide.cz jsou navíc velmi dobře a přehledně zpracované a i díky množství chatovacích místností, diskusních fór, online hrám atd. patří mezi nejoblíbenější místa na českém internetu, kde se lidé seznamují. Další velkou konkurencí pro Osudovou seznamku Štěstí.cz je zábavní portál libimseti. Mezi jeho výhody patří bezplatná registrace, diskusní fóra, hodnocení ostatních uživatelů atd. Velkou výhodou, kterou má málokterá seznamka u nás, je možnost chatování nejen běžným způsobem, tedy psaním ,ale i přes webkameru. Stránky libimseti.cz jsou oblíbené hlavně u mladších uživatelů, pro které jsou primárně určené, ale najdeme na nich i starší registrované uživatele, kteří se chtějí seznámit. Jejich součástí je i televizní seznamka Óčko flirt. Tradiční českou seznamku s dlouholetou tradicí najdeme na adrese seznamka.cz. Tento seznamovací portál funguje už od roku 1996 a registrace na něj je stejně jako u libimseti.cz bezplatná. Přihlášení na tuto stránku je pak možné jak klasicky pomocí e-mailu (nicku) a hesla, tak i pomocí účtu na Facebooku. Seznamka.cz je určená nejen pro vážná seznámení, ale také pro nezávazný flirt, dopisování, společné cestování atd. Každý uživatel si může vybrat z poměrně široké nabídky kategorií a vložit svůj inzerát do té, která bude pro něho vhodná.

Osudová seznamka Štěstí.cz a možnost zadání reklamy

Osudová seznamka Štěstí.cz je velmi zajímavá také pro inzerenty, kteří si zde mohou zadat svou reklamu, kterou mohou navíc efektivně zacílit na vybranou skupinu lidí. Pomocí reklamy na této seznamce je možné oslovit až 230 tisíc uživatelů a je možné si přesně zvolit, kterým lidem se má tato reklama zobrazovat – např. podle pohlaví, věkového rozmezí, místa bydliště nebo vzdělání. Po kliknutí na vybrané položky se pak vždy ihned zobrazí počet uživatelů, kterým se tato reklama zobrazí. Reklama se platí z kreditního účtu, který lze dobít pomocí SMS zprávy. Co se týká ceny, tak se platí za počet zobrazení a za jednu korunu je tisíc zobrazení reklamy. Reklamu je možné upravit a optimalizovat podle toho, jak je účinná a kdo na ni kliká. To je možné sledovat v reálném čase.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Štěstí.cz a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Dodržuj základní pravidla seznamování a najdi své osudové štěstí. Seznamka Štěstí.cz je příjemné místo k seznámení online. Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!